Activă Plătitor TVA NEAMŢ

LUCIBOIS SRL

CUI
26405601
Reg. Comerț
J2010000030279
Înregistrată
18.01.2010
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT HORIA COM. HORIA, STR. FLORILOR, NR.55A, cod poștal 617245
6.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 18.01.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
528.909 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
22.964 RON
▲ 532% vs 2024
Capitaluri proprii
258.500 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0192 k385 k577 k769 k962 k2021 · Cifră de afaceri: 864.833 RON2022 · Cifră de afaceri: 694.980 RON2023 · Cifră de afaceri: 961.823 RON2024 · Cifră de afaceri: 603.177 RON2025 · Cifră de afaceri: 528.909 RON2021 · Profit: 31.394 RON2022 · Profit: 79.879 RON2023 · Profit: 75.019 RON2024 · Profit: 3.633 RON2025 · Profit: 22.964 RON2021 · Datorii: 161.176 RON2022 · Datorii: 46.953 RON2023 · Datorii: 68.806 RON2024 · Datorii: 21.752 RON2025 · Datorii: 156.606 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUCIBOIS SRL a avut o cifră de afaceri de 528.909 RON în 2025, cu un profit net de 22.964 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 528.909 603.177 961.823 694.980 864.833
Profit net 22.964 3.633 75.019 79.879 31.394
Capitaluri proprii 258.500 235.536 231.903 200.362 120.483
Active totale 415.106 257.288 300.709 247.315 260.161
Datorii totale 156.606 21.752 68.806 46.953 161.176
Număr mediu salariați 1 1 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

6.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.