Activă GIURGIU

MITREA AGRO S.R.L.

CUI
26285092
Reg. Comerț
J52/704/2009
Înregistrată
03.12.2009
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT STĂNEŞTI COM. STĂNEŞTI, NR.578, cod poștal 87215
0.26
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
161
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 03.12.2009)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
1.500 RON
▼ 97% vs 2014
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2014
Capitaluri proprii
-36.973 RON
▼ 111% vs 2014
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2014

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k107 k160 k213 k267 k2011 · Cifră de afaceri: 43.579 RON2012 · Cifră de afaceri: 72.999 RON2013 · Cifră de afaceri: 59.147 RON2014 · Cifră de afaceri: 43.444 RON2015 · Cifră de afaceri: 1.500 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 6.542 RON2013 · Profit: 1.469 RON2014 · Profit: 48.458 RON2015 · Profit: 0 RON2011 · Datorii: 250.924 RON2012 · Datorii: 266.852 RON2013 · Datorii: 225.187 RON2014 · Datorii: 231.909 RON2015 · Datorii: 239.269 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MITREA AGRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.500 RON în 2015, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 1.500 43.444 59.147 72.999 43.579
Profit net 0 48.458 1.469 6.542 0
Capitaluri proprii -36.973 -17.512 -63.970 -65.439 -73.351
Active totale 255.536 267.637 334.097 484.700 546.913
Datorii totale 239.269 231.909 225.187 266.852 250.924
Număr mediu salariați 0 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

0.26
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 161) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 161).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.