Activă Plătitor TVA ARAD

FINEPRINT SRL

CUI
26273713
Reg. Comerț
J2009001256021
Înregistrată
30.11.2009
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.40, cod poștal 310092
14.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 30.11.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
398.161 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
239.175 RON
▲ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
250.182 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k246 k368 k491 k614 k2021 · Cifră de afaceri: 613.871 RON2022 · Cifră de afaceri: 335.106 RON2023 · Cifră de afaceri: 318.629 RON2024 · Cifră de afaceri: 355.357 RON2025 · Cifră de afaceri: 398.161 RON2021 · Profit: 453.549 RON2022 · Profit: 100.939 RON2023 · Profit: 167.799 RON2024 · Profit: 189.523 RON2025 · Profit: 239.175 RON2021 · Datorii: 35.125 RON2022 · Datorii: 40.000 RON2023 · Datorii: 62.931 RON2024 · Datorii: 80.157 RON2025 · Datorii: 88.913 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FINEPRINT SRL a avut o cifră de afaceri de 398.161 RON în 2025, cu un profit net de 239.175 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 398.161 355.357 318.629 335.106 613.871
Profit net 239.175 189.523 167.799 100.939 453.549
Capitaluri proprii 250.182 177.229 168.239 185.632 442.044
Active totale 339.095 257.386 231.170 225.632 477.169
Datorii totale 88.913 80.157 62.931 40.000 35.125
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.