Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ADY STAR PRODIMPEX SRL

CUI
2625367
Reg. Comerț
J1992028098406
Înregistrată
30.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. IANCULUI, NR.8, BL.114A, SC.B, ET.P, AP.46, cod poștal 21724
2.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
330.101 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
155.399 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k264 k330 k2021 · Cifră de afaceri: 286.415 RON2022 · Cifră de afaceri: 276.151 RON2023 · Cifră de afaceri: 251.941 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.493 RON2025 · Cifră de afaceri: 330.101 RON2021 · Profit: 109.843 RON2022 · Profit: 89.418 RON2023 · Profit: 53.013 RON2024 · Profit: 47.806 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 186.316 RON2022 · Datorii: 317.833 RON2023 · Datorii: 236.483 RON2024 · Datorii: 281.874 RON2025 · Datorii: 290.336 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADY STAR PRODIMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 330.101 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 330.101 297.493 251.941 276.151 286.415
Profit net 0 47.806 53.013 89.418 109.843
Capitaluri proprii 155.399 176.953 129.147 139.785 160.210
Active totale 445.735 458.827 365.630 457.618 346.526
Datorii totale 290.336 281.874 236.483 317.833 186.316
Număr mediu salariați 2 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.