Activă Plătitor TVA NEAMŢ

CORIN COM SRL

CUI
2617232
Reg. Comerț
J27/1950/1992
Înregistrată
29.12.1992
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. SUCEDAVA, NR.127, cod poștal 611044
28.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.128.116 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
89.216 RON
▲ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
856.314 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0226 k451 k677 k902 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 706.620 RON2022 · Cifră de afaceri: 815.254 RON2023 · Cifră de afaceri: 694.450 RON2024 · Cifră de afaceri: 969.667 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.128.116 RON2021 · Profit: 102.429 RON2022 · Profit: 105.907 RON2023 · Profit: 87.704 RON2024 · Profit: 87.241 RON2025 · Profit: 89.216 RON2021 · Datorii: 31.047 RON2022 · Datorii: 26.059 RON2023 · Datorii: 32.768 RON2024 · Datorii: 32.587 RON2025 · Datorii: 42.042 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORIN COM SRL a avut o cifră de afaceri de 1.128.116 RON în 2025, cu un profit net de 89.216 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.128.116 969.667 694.450 815.254 706.620
Profit net 89.216 87.241 87.704 105.907 102.429
Capitaluri proprii 856.314 767.099 679.858 592.154 561.194
Active totale 897.453 798.783 712.034 618.213 592.241
Datorii totale 42.042 32.587 32.768 26.059 31.047
Număr mediu salariați 3 2 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

28.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.