Activă Plătitor TVA OLT

SABI DEP CONSTRUCT SRL

CUI
26162235
Reg. Comerț
J2009000611283
Înregistrată
29.10.2009
Sediu social JUD. OLT, SAT DOBROTEASA COM. DOBROTEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.327, cod poștal 237145
-0.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 29.10.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.381 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-37.962 RON
▼ 531% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k155 k233 k310 k388 k2021 · Cifră de afaceri: 58.440 RON2022 · Cifră de afaceri: 94.516 RON2023 · Cifră de afaceri: 124.231 RON2024 · Cifră de afaceri: 88.549 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.381 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 354.293 RON2022 · Datorii: 382.761 RON2023 · Datorii: 371.791 RON2024 · Datorii: 387.704 RON2025 · Datorii: 335.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SABI DEP CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 51.381 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.381 88.549 124.231 94.516 58.440
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -37.962 -6.014 26.412 38.359 50.842
Active totale 297.752 381.690 398.203 421.120 405.135
Datorii totale 335.714 387.704 371.791 382.761 354.293
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.