Activă ARGEŞ

IG FDA ENGINEERING SRL

CUI
26105531
Reg. Comerț
J03/1111/2009
Înregistrată
15.10.2009
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. PRINCIPALĂ, NR.24, cod poștal 117141
-2.50
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 15.10.2009)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
17.556 RON
▼ 78% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

089 k178 k267 k356 k445 k2017 · Cifră de afaceri: 111.705 RON2018 · Cifră de afaceri: 66.963 RON2019 · Cifră de afaceri: 361.972 RON2020 · Cifră de afaceri: 375.062 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Profit: 29.572 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 41.916 RON2020 · Profit: 3.056 RON2023 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 54.431 RON2018 · Datorii: 63.586 RON2019 · Datorii: 97.328 RON2020 · Datorii: 358.685 RON2023 · Datorii: 444.700 RON20172018201920202023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IG FDA ENGINEERING SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232020201920182017
Cifră de afaceri netă 0 375.062 361.972 66.963 111.705
Profit net 0 3.056 41.916 0 29.572
Capitaluri proprii 17.556 80.732 77.677 35.761 54.968
Active totale 320.656 297.817 175.005 99.347 109.399
Datorii totale 444.700 358.685 97.328 63.586 54.431
Număr mediu salariați 0 7 7 7 0

Analiză de risc — insolvență

-2.50
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.