Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EUROTRUST DATA SRL

CUI
26011666
Reg. Comerț
J40/13488/2016
Înregistrată
21.09.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. LT. BAICAN IONESCU, NR.45, CAMERA 2, cod poștal 21834
-3.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9604
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 21.09.2009)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
4.099 RON
▼ 98% vs 2017
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2017
Capitaluri proprii
-104.691 RON
▼ 169% vs 2017
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k123 k184 k245 k307 k2014 · Cifră de afaceri: 205.404 RON2015 · Cifră de afaceri: 191.412 RON2016 · Cifră de afaceri: 53.826 RON2017 · Cifră de afaceri: 241.435 RON2018 · Cifră de afaceri: 4.099 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 41.342 RON2017 · Profit: 109.262 RON2018 · Profit: 0 RON2014 · Datorii: 64.525 RON2015 · Datorii: 88.867 RON2016 · Datorii: 6.878 RON2017 · Datorii: 234.933 RON2018 · Datorii: 306.814 RON20142015201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROTRUST DATA SRL a avut o cifră de afaceri de 4.099 RON în 2018, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20182017201620152014
Cifră de afaceri netă 4.099 241.435 53.826 191.412 205.404
Profit net 0 109.262 41.342 0 0
Capitaluri proprii -104.691 150.804 41.542 -69.196 -40.079
Active totale 202.123 385.737 48.420 19.671 24.446
Datorii totale 306.814 234.933 6.878 88.867 64.525
Număr mediu salariați 1 2 2 5 4

Analiză de risc — insolvență

-3.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9604).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.