Activă BOTOŞANI

DEEA CLEANING SRL

CUI
25970461
Reg. Comerț
J07/311/2009
Înregistrată
03.09.2009
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT IPOTEŞTI COM. MIHAI EMINESCU, STR. MIHAI EMINESCU, NR.41, cod poștal 717253
7.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 03.09.2009)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
7.787 RON
▲ 33% vs 2021
Capitaluri proprii
469.740 RON
▲ 2% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k79 k119 k159 k198 k2018 · Cifră de afaceri: 34.088 RON2019 · Cifră de afaceri: 1.100 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 5.836 RON2022 · Profit: 7.787 RON2018 · Datorii: 195.472 RON2019 · Datorii: 198.489 RON2020 · Datorii: 196.040 RON2021 · Datorii: 192.773 RON2022 · Datorii: 184.236 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEEA CLEANING SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 7.787 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 0 0 1.100 34.088
Profit net 7.787 5.836 0 0 0
Capitaluri proprii 469.740 461.953 456.117 487.782 540.333
Active totale 653.976 654.726 652.157 686.271 735.805
Datorii totale 184.236 192.773 196.040 198.489 195.472
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.