Activă Plătitor TVA BIHOR

VELORA INVEST S.R.L.

CUI
25837490
Reg. Comerț
J2019001072309
Înregistrată
31.07.2009
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. IOSIF VULCAN, NR.7, AP.9
6.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 31.07.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
2.068.014 RON
▲ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
51.247.763 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09,0 mil18 mil27 mil36 mil45 mil2021 · Cifră de afaceri: 73.567 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.956 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 42.140.521 RON2023 · Profit: 1.674.854 RON2024 · Profit: 1.706.793 RON2025 · Profit: 2.068.014 RON2021 · Datorii: 45.192.822 RON2022 · Datorii: 26.049.385 RON2023 · Datorii: 27.440.646 RON2024 · Datorii: 28.761.777 RON2025 · Datorii: 30.456.412 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VELORA INVEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 2.068.014 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 3.956 73.567
Profit net 2.068.014 1.706.793 1.674.854 42.140.521 0
Capitaluri proprii 51.247.763 49.179.750 47.985.325 46.310.472 4.169.950
Active totale 81.704.175 77.941.527 75.425.971 72.359.435 49.331.143
Datorii totale 30.456.412 28.761.777 27.440.646 26.049.385 45.192.822
Număr mediu salariați 1 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.