Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

DOROBANŢU 2009 COOPERATIVA AGRICOLĂ

CUI
25789792
Reg. Comerț
C51/1/2009
Înregistrată
17.07.2009
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT DOROBANŢU COM. DOROBANŢU, cod poștal 917065
-3.14
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
ALTE FORME JURIDICE
Activitate principală (CAEN)
4621
Forma de proprietate
PROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE AGRICOLE
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 17.07.2009)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.571.937 RON
▲ 0% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,5 mil6,9 mil10 mil14 mil17 mil2018 · Cifră de afaceri: 17.359.275 RON2019 · Cifră de afaceri: 734.882 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 205.429 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 10.677.851 RON2019 · Datorii: 10.503.534 RON2020 · Datorii: 10.534.061 RON2021 · Datorii: 13.235.323 RON2022 · Datorii: 13.240.615 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOROBANŢU 2009 COOPERATIVA AGRICOLĂ a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 0 0 734.882 17.359.275
Profit net 0 0 0 0 205.429
Capitaluri proprii -5.571.937 -5.565.744 -2.669.776 -2.491.485 408.429
Active totale 9.380.709 9.381.610 9.621.196 10.038.240 13.381.570
Datorii totale 13.240.615 13.235.323 10.534.061 10.503.534 10.677.851
Număr mediu salariați 0 0 1 4 6

Analiză de risc — insolvență

-3.14
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.