Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NOR EXPERT SOLUTIONS SRL

CUI
25787767
Reg. Comerț
J40/8014/2009
Înregistrată
17.07.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. VIRGIL MADGEARU, NR.25D, ET.3, AP.10,CAM.10, cod poștal 14135
-5.82
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8010
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 17.07.2009)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
116.565 RON
▼ 31% vs 2013
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-202.909 RON
▼ 11% vs 2013
Număr mediu angajați
31
▲ 288% vs 2013

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0111 k223 k334 k446 k557 k2010 · Cifră de afaceri: 354.281 RON2011 · Cifră de afaceri: 429.325 RON2012 · Cifră de afaceri: 557.082 RON2013 · Cifră de afaceri: 168.318 RON2014 · Cifră de afaceri: 116.565 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 144.822 RON2011 · Datorii: 373.814 RON2012 · Datorii: 506.151 RON2013 · Datorii: 481.504 RON2014 · Datorii: 451.617 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NOR EXPERT SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 116.565 RON în 2014, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 116.565 168.318 557.082 429.325 354.281
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -202.909 -183.507 -112.012 -68.472 -21.379
Active totale 248.696 297.985 394.127 305.330 134.773
Datorii totale 451.617 481.504 506.151 373.814 144.822
Număr mediu salariați 31 8 6 6 5

Analiză de risc — insolvență

-5.82
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8010).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.