Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FINTA DESIGN SRL

CUI
25783900
Reg. Comerț
J2009007930408
Înregistrată
16.07.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, INTR. VIJELIEI, NR.6, cod poștal 62206
7.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 16.07.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.750.356 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
1.127.344 RON
▲ 43% vs 2024
Capitaluri proprii
1.227.885 RON
▲ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 38% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,1 mil4,7 mil6,2 mil7,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.228.395 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.717.964 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.306.409 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.003.078 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.750.356 RON2021 · Profit: 757.034 RON2022 · Profit: 397.588 RON2023 · Profit: 660.454 RON2024 · Profit: 788.982 RON2025 · Profit: 1.127.344 RON2021 · Datorii: 375.473 RON2022 · Datorii: 654.435 RON2023 · Datorii: 1.103.686 RON2024 · Datorii: 919.435 RON2025 · Datorii: 1.735.537 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FINTA DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 7.750.356 RON în 2025, cu un profit net de 1.127.344 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.750.356 7.003.078 7.306.409 6.717.964 7.228.395
Profit net 1.127.344 788.982 660.454 397.588 757.034
Capitaluri proprii 1.227.885 888.982 760.454 497.588 928.886
Active totale 2.963.422 1.806.917 1.864.140 1.152.023 1.304.359
Datorii totale 1.735.537 919.435 1.103.686 654.435 375.473
Număr mediu salariați 11 8 8 7 7

Analiză de risc — insolvență

7.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.