Activă CLUJ

SAMBATA S.R.L.

CUI
25748539
Reg. Comerț
J12/1404/2009
Înregistrată
07.07.2009
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SEPTIMIU ALBINI, NR.77, AP.1, cod poștal 400457
-29.62
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 07.07.2009)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
3.487 RON
▼ 42% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-56.838 RON
▼ 3% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k70 k2019 · Cifră de afaceri: 11.336 RON2020 · Cifră de afaceri: 8.595 RON2021 · Cifră de afaceri: 7.853 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.029 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.487 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 61.619 RON2020 · Datorii: 64.033 RON2021 · Datorii: 67.079 RON2022 · Datorii: 67.411 RON2023 · Datorii: 69.802 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAMBATA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.487 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 3.487 6.029 7.853 8.595 11.336
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -56.838 -54.962 -52.850 -47.974 -42.384
Active totale 12.964 12.449 14.229 16.059 19.235
Datorii totale 69.802 67.411 67.079 64.033 61.619
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-29.62
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.