Activă Plătitor TVA BRĂILA

ROCRIMEL SRL

CUI
25746155
Reg. Comerț
J2009000363096
Înregistrată
07.07.2009
Sediu social JUD. BRĂILA, SAT TUFEŞTI COM. TUFEŞTI, STR. HOTAR, NR.11, cod poștal 817185
1.86
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 07.07.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.265.812 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
15.587 RON
▲ 83% vs 2024
Capitaluri proprii
1.283.548 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0907 k1,8 mil2,7 mil3,6 mil4,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.900.091 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.378.706 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.125.636 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.206.124 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.265.812 RON2021 · Profit: 525.556 RON2022 · Profit: 178.774 RON2023 · Profit: 667.550 RON2024 · Profit: 8.529 RON2025 · Profit: 15.587 RON2021 · Datorii: 3.401.431 RON2022 · Datorii: 3.123.703 RON2023 · Datorii: 4.280.159 RON2024 · Datorii: 4.534.297 RON2025 · Datorii: 4.261.538 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROCRIMEL SRL a avut o cifră de afaceri de 3.265.812 RON în 2025, cu un profit net de 15.587 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.265.812 2.206.124 2.125.636 2.378.706 2.900.091
Profit net 15.587 8.529 667.550 178.774 525.556
Capitaluri proprii 1.283.548 1.267.961 1.259.432 591.882 894.898
Active totale 5.545.086 5.802.258 5.539.591 3.715.585 4.296.329
Datorii totale 4.261.538 4.534.297 4.280.159 3.123.703 3.401.431
Număr mediu salariați 4 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

1.86
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.