Activă Plătitor TVA BIHOR

STILO EVORA SRL

CUI
25730868
Reg. Comerț
J2009000884050
Înregistrată
02.07.2009
Sediu social JUD. BIHOR, SAT SUPLACU DE BARCĂU COM. SUPLACU DE BARCĂU, CAL. BORUMLACA, NR.38
3.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 02.07.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.885.824 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
4.128.061 RON
▲ 710% vs 2024
Capitaluri proprii
14.077.023 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
96
▲ 1% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 mil21 mil31 mil42 mil52 mil2021 · Cifră de afaceri: 26.548.094 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.192.472 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.824.027 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.106.675 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.885.824 RON2021 · Profit: 688.008 RON2022 · Profit: 374.164 RON2023 · Profit: 687.028 RON2024 · Profit: 509.691 RON2025 · Profit: 4.128.061 RON2021 · Datorii: 22.041.513 RON2022 · Datorii: 24.491.866 RON2023 · Datorii: 19.796.179 RON2024 · Datorii: 21.051.857 RON2025 · Datorii: 26.101.947 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STILO EVORA SRL a avut o cifră de afaceri de 51.885.824 RON în 2025, cu un profit net de 4.128.061 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.885.824 42.106.675 30.824.027 20.192.472 26.548.094
Profit net 4.128.061 509.691 687.028 374.164 688.008
Capitaluri proprii 14.077.023 11.754.272 11.244.582 11.273.659 13.224.888
Active totale 39.501.607 30.908.572 29.287.418 33.700.172 33.753.600
Datorii totale 26.101.947 21.051.857 19.796.179 24.491.866 22.041.513
Număr mediu salariați 96 95 84 90 90

Analiză de risc — insolvență

3.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.