Activă Plătitor TVA VÂLCEA

MANU GOLD SRL

CUI
25699398
Reg. Comerț
J2009000339381
Înregistrată
23.06.2009
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT PIETRARI COM. PIETRARI, STR. LA COZMA, NR.1, cod poștal 247510
19.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6492
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 23.06.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
577.170 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
219.771 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
1.045.234 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0157 k315 k472 k629 k787 k2021 · Cifră de afaceri: 232.537 RON2022 · Cifră de afaceri: 359.445 RON2023 · Cifră de afaceri: 786.820 RON2024 · Cifră de afaceri: 515.929 RON2025 · Cifră de afaceri: 577.170 RON2021 · Profit: 84.510 RON2022 · Profit: 136.461 RON2023 · Profit: 285.945 RON2024 · Profit: 273.126 RON2025 · Profit: 219.771 RON2021 · Datorii: 358.163 RON2022 · Datorii: 454.562 RON2023 · Datorii: 360.953 RON2024 · Datorii: 137.268 RON2025 · Datorii: 95.356 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANU GOLD SRL a avut o cifră de afaceri de 577.170 RON în 2025, cu un profit net de 219.771 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 577.170 515.929 786.820 359.445 232.537
Profit net 219.771 273.126 285.945 136.461 84.510
Capitaluri proprii 1.045.234 880.119 671.656 385.712 305.730
Active totale 1.140.590 1.017.387 1.032.609 840.274 663.893
Datorii totale 95.356 137.268 360.953 454.562 358.163
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

19.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6492).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.