Activă SIBIU

HERLEA SSMT S.R.L.

CUI
25699010
Reg. Comerț
J2009000563324
Înregistrată
23.06.2009
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. RAHOVA, NR.17, cod poștal 550345
10.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 23.06.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
255.733 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
66.190 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k102 k153 k205 k256 k2021 · Cifră de afaceri: 159.965 RON2022 · Cifră de afaceri: 162.528 RON2023 · Cifră de afaceri: 183.948 RON2024 · Cifră de afaceri: 209.264 RON2025 · Cifră de afaceri: 255.733 RON2021 · Profit: 79.468 RON2022 · Profit: 68.125 RON2023 · Profit: 126.361 RON2024 · Profit: 132.729 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 17.145 RON2022 · Datorii: 15.016 RON2023 · Datorii: 14.513 RON2024 · Datorii: 18.217 RON2025 · Datorii: 13.233 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HERLEA SSMT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 255.733 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 255.733 209.264 183.948 162.528 159.965
Profit net 0 132.729 126.361 68.125 79.468
Capitaluri proprii 66.190 617.906 485.177 358.816 290.691
Active totale 78.848 638.380 500.290 373.982 307.836
Datorii totale 13.233 18.217 14.513 15.016 17.145
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

10.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.