Activă IALOMIŢA

STAND SOFT S.R.L.

CUI
25631600
Reg. Comerț
J21/213/2009
Înregistrată
03.06.2009
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. MIHAIL EMINESCU, BL.30, SC.A, ET.P, AP.1, cod poștal 920093
18.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 03.06.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
292.100 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
53.371 RON
▲ 50% vs 2024
Capitaluri proprii
115.472 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k117 k176 k234 k293 k2021 · Cifră de afaceri: 292.590 RON2022 · Cifră de afaceri: 282.660 RON2023 · Cifră de afaceri: 278.560 RON2024 · Cifră de afaceri: 290.860 RON2025 · Cifră de afaceri: 292.100 RON2021 · Profit: 216.888 RON2022 · Profit: 160.104 RON2023 · Profit: 104.335 RON2024 · Profit: 35.544 RON2025 · Profit: 53.371 RON2021 · Datorii: 5.540 RON2022 · Datorii: 14.064 RON2023 · Datorii: 13.811 RON2024 · Datorii: 20.438 RON2025 · Datorii: 13.661 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STAND SOFT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 292.100 RON în 2025, cu un profit net de 53.371 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 292.100 290.860 278.560 282.660 292.590
Profit net 53.371 35.544 104.335 160.104 216.888
Capitaluri proprii 115.472 97.645 166.436 222.205 278.989
Active totale 129.133 118.083 180.247 236.269 283.997
Datorii totale 13.661 20.438 13.811 14.064 5.540
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

18.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.