Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GSS MANAGEMENT PROTECTION SRL

CUI
25612595
Reg. Comerț
J40/6363/2009
Înregistrată
28.05.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SPINIŞ, NR.3, CAM 1, PARTER, BL.24, SC.2, AP.23
35.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 28.05.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
152.190 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
55.811 RON
▼ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
734.269 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k68 k103 k137 k171 k2021 · Cifră de afaceri: 171.038 RON2022 · Cifră de afaceri: 169.925 RON2023 · Cifră de afaceri: 170.352 RON2024 · Cifră de afaceri: 162.819 RON2025 · Cifră de afaceri: 152.190 RON2021 · Profit: 100.360 RON2022 · Profit: 120.720 RON2023 · Profit: 106.850 RON2024 · Profit: 99.440 RON2025 · Profit: 55.811 RON2021 · Datorii: 61.280 RON2022 · Datorii: 63.019 RON2023 · Datorii: 12.570 RON2024 · Datorii: 21.520 RON2025 · Datorii: 27.488 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GSS MANAGEMENT PROTECTION SRL a avut o cifră de afaceri de 152.190 RON în 2025, cu un profit net de 55.811 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 152.190 162.819 170.352 169.925 171.038
Profit net 55.811 99.440 106.850 120.720 100.360
Capitaluri proprii 734.269 678.458 579.018 876.644 755.923
Active totale 761.745 699.830 591.588 939.527 817.203
Datorii totale 27.488 21.520 12.570 63.019 61.280
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

35.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.