Activă SATU MARE

FRUTTI DI MARE S.R.L.

CUI
25555635
Reg. Comerț
J30/398/2009
Înregistrată
15.05.2009
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MIHAI VITEAZU, NR.18, cod poștal 440030
11.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4631
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 15.05.2009)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2015
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2015
Capitaluri proprii
149.449 RON
▲ 0% vs 2015
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k116 k173 k231 k289 k2012 · Cifră de afaceri: 187.245 RON2013 · Cifră de afaceri: 288.973 RON2014 · Cifră de afaceri: 40 RON2015 · Cifră de afaceri: 172.267 RON2016 · Cifră de afaceri: 0 RON2012 · Profit: 21.011 RON2013 · Profit: 24.615 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 102.287 RON2016 · Profit: 0 RON2012 · Datorii: 208.809 RON2013 · Datorii: 22.381 RON2014 · Datorii: 24.028 RON2015 · Datorii: 37.052 RON2016 · Datorii: 28.184 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRUTTI DI MARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2016, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 0 172.267 40 288.973 187.245
Profit net 0 102.287 0 24.615 21.011
Capitaluri proprii 149.449 149.686 47.399 47.399 22.406
Active totale 177.633 186.738 71.427 69.780 231.215
Datorii totale 28.184 37.052 24.028 22.381 208.809
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4631).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.