Activă Plătitor TVA TULCEA

GLASUL PĂMÂNTULUI SRL

CUI
25543290
Reg. Comerț
J2009000211368
Înregistrată
12.05.2009
Sediu social JUD. TULCEA, SAT LUNCAVIŢA COM. LUNCAVIŢA,, cod poștal 827120
6.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 12.05.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.039.045 RON
▲ 76% vs 2024
Profit net
79.917 RON
Capitaluri proprii
846.514 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0240 k479 k719 k958 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.197.579 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.066.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 809.993 RON2024 · Cifră de afaceri: 589.602 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.039.045 RON2021 · Profit: 835.316 RON2022 · Profit: 272.380 RON2023 · Profit: 69.904 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 79.917 RON2021 · Datorii: 517.811 RON2022 · Datorii: 678.494 RON2023 · Datorii: 860.822 RON2024 · Datorii: 884.576 RON2025 · Datorii: 572.943 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLASUL PĂMÂNTULUI SRL a avut o cifră de afaceri de 1.039.045 RON în 2025, cu un profit net de 79.917 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.039.045 589.602 809.993 1.066.130 1.197.579
Profit net 79.917 0 69.904 272.380 835.316
Capitaluri proprii 846.514 665.877 955.455 1.293.307 857.930
Active totale 1.419.457 1.550.453 1.816.277 1.971.801 1.375.741
Datorii totale 572.943 884.576 860.822 678.494 517.811
Număr mediu salariați 4 4 6 6 3

Analiză de risc — insolvență

6.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.