Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PERFECT SERVICES SOLUTIONES SRL

CUI
25524159
Reg. Comerț
J2009005638401
Înregistrată
07.05.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. SERG. SCARLAT, NR.2, BL.12, SC.B, ET.4, AP.36
3.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 07.05.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
138.099 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
139.673 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k175 k219 k2021 · Cifră de afaceri: 158.928 RON2022 · Cifră de afaceri: 203.855 RON2023 · Cifră de afaceri: 219.261 RON2024 · Cifră de afaceri: 150.943 RON2025 · Cifră de afaceri: 138.099 RON2021 · Profit: 127.615 RON2022 · Profit: 153.602 RON2023 · Profit: 147.029 RON2024 · Profit: 39.203 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.039 RON2022 · Datorii: 7.208 RON2023 · Datorii: 70.606 RON2024 · Datorii: 25.003 RON2025 · Datorii: 193.944 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERFECT SERVICES SOLUTIONES SRL a avut o cifră de afaceri de 138.099 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 138.099 150.943 219.261 203.855 158.928
Profit net 0 39.203 147.029 153.602 127.615
Capitaluri proprii 139.673 139.705 147.269 153.842 157.549
Active totale 333.281 164.499 216.916 161.050 158.961
Datorii totale 193.944 25.003 70.606 7.208 2.039
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.