Activă Plătitor TVA BRAŞOV

CORANIVI SRL

CUI
25465770
Reg. Comerț
J08/679/2009
Înregistrată
21.04.2009
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT HĂLCHIU COM. HĂLCHIU, STR. GHIMBAVULUI, NR.30, AP.CAMERA 2, cod poștal 507080
-8.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 21.04.2009)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
97.598 RON
▼ 55% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-353.969 RON
▼ 41% vs 2023
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0154 k308 k461 k615 k769 k2020 · Cifră de afaceri: 48.762 RON2021 · Cifră de afaceri: 238.570 RON2022 · Cifră de afaceri: 270.162 RON2023 · Cifră de afaceri: 219.117 RON2024 · Cifră de afaceri: 97.598 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 8.186 RON2022 · Profit: 45.027 RON2023 · Profit: 3.852 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 556.520 RON2021 · Datorii: 769.024 RON2022 · Datorii: 621.773 RON2023 · Datorii: 622.902 RON2024 · Datorii: 664.633 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORANIVI SRL a avut o cifră de afaceri de 97.598 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 97.598 219.117 270.162 238.570 48.762
Profit net 0 3.852 45.027 8.186 0
Capitaluri proprii -353.969 -250.410 -254.262 -299.289 -307.475
Active totale 302.129 367.434 362.453 469.735 249.045
Datorii totale 664.633 622.902 621.773 769.024 556.520
Număr mediu salariați 2 2 2 1 3

Analiză de risc — insolvență

-8.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.