Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VITAL INVEST TECHNOLOGY SRL

CUI
25439916
Reg. Comerț
J40/4904/2009
Înregistrată
13.04.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. TURTURELELOR, NR.11A, BL.C, ET.7
1.31
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 13.04.2009)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
357.664 RON
▲ 0% vs 2013
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0421 k842 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2010 · Cifră de afaceri: 0 RON2011 · Cifră de afaceri: 29.438 RON2012 · Cifră de afaceri: 801.570 RON2013 · Cifră de afaceri: 0 RON2014 · Cifră de afaceri: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 8.016 RON2012 · Profit: 590.658 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 657.799 RON2011 · Datorii: 2.104.444 RON2012 · Datorii: 1.772.097 RON2013 · Datorii: 1.775.175 RON2014 · Datorii: 1.775.175 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VITAL INVEST TECHNOLOGY SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2014, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 0 0 801.570 29.438 0
Profit net 0 0 590.658 8.016 0
Capitaluri proprii 357.664 357.664 361.295 -4.983 -12.342
Active totale 2.132.839 2.132.839 2.133.392 2.099.461 645.457
Datorii totale 1.775.175 1.775.175 1.772.097 2.104.444 657.799
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.31
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.