Activă Plătitor TVA SĂLAJ

BAVARIA GOLD CONSTRUCTION SRL

CUI
25325954
Reg. Comerț
J2009000160316
Înregistrată
23.03.2009
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. OLARILOR, NR.4 A
1.84
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 23.03.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.714.448 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
217.142 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0725 k1,5 mil2,2 mil2,9 mil3,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 544.309 RON2022 · Cifră de afaceri: 861.777 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.626.310 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.130.765 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.714.448 RON2021 · Profit: 51.411 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 450.133 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.562.959 RON2022 · Datorii: 2.306.290 RON2023 · Datorii: 2.109.236 RON2024 · Datorii: 2.193.851 RON2025 · Datorii: 1.675.982 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAVARIA GOLD CONSTRUCTION SRL a avut o cifră de afaceri de 1.714.448 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.714.448 2.130.765 3.626.310 861.777 544.309
Profit net 0 450.133 0 0 51.411
Capitaluri proprii 217.142 521.061 70.828 301.072 335.225
Active totale 2.263.847 4.032.130 5.160.312 5.198.589 6.101.614
Datorii totale 1.675.982 2.193.851 2.109.236 2.306.290 3.562.959
Număr mediu salariați 3 4 6 3 2

Analiză de risc — insolvență

1.84
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.