Activă Plătitor TVA BACĂU

MIRADA-PREST SRL

CUI
25309258
Reg. Comerț
J04/364/2009
Înregistrată
19.03.2009
Sediu social JUD. BACĂU, SAT HĂLMĂCIOAIA COM. RACOVA, HĂLMĂCIOAIA, NR.1, STR. PLOPILOR, cod poștal 607477
4.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 19.03.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.154.751 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
8.645 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
863.355 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0233 k466 k699 k932 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 946.903 RON2022 · Cifră de afaceri: 790.139 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.111.016 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.070.564 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.154.751 RON2021 · Profit: 110.795 RON2022 · Profit: 14.766 RON2023 · Profit: 34.218 RON2024 · Profit: 390.697 RON2025 · Profit: 8.645 RON2021 · Datorii: 606.652 RON2022 · Datorii: 800.554 RON2023 · Datorii: 570.467 RON2024 · Datorii: 1.164.858 RON2025 · Datorii: 886.120 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIRADA-PREST SRL a avut o cifră de afaceri de 1.154.751 RON în 2025, cu un profit net de 8.645 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.154.751 1.070.564 1.111.016 790.139 946.903
Profit net 8.645 390.697 34.218 14.766 110.795
Capitaluri proprii 863.355 854.709 772.134 784.916 770.150
Active totale 1.749.475 2.019.567 1.342.601 1.585.470 1.376.802
Datorii totale 886.120 1.164.858 570.467 800.554 606.652
Număr mediu salariați 2 3 2 2 4

Analiză de risc — insolvență

4.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.