Activă Plătitor TVA MUREŞ

MIANA COM IMPEX SRL

CUI
2529408
Reg. Comerț
J1992002339260
Înregistrată
14.12.1992
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. HERMANN OBERTH, NR.22, cod poștal 545400
-19.17
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4727
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 14.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
488.164 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-286.126 RON
▼ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k195 k293 k391 k488 k2021 · Cifră de afaceri: 240.624 RON2022 · Cifră de afaceri: 270.598 RON2023 · Cifră de afaceri: 273.772 RON2024 · Cifră de afaceri: 345.463 RON2025 · Cifră de afaceri: 488.164 RON2021 · Profit: 7.511 RON2022 · Profit: 4.747 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 346.994 RON2022 · Datorii: 419.217 RON2023 · Datorii: 389.952 RON2024 · Datorii: 434.065 RON2025 · Datorii: 388.177 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIANA COM IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 488.164 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 488.164 345.463 273.772 270.598 240.624
Profit net 0 0 0 4.747 7.511
Capitaluri proprii -286.126 -206.072 -104.936 -20.705 -25.453
Active totale 102.051 227.993 285.016 398.512 321.541
Datorii totale 388.177 434.065 389.952 419.217 346.994
Număr mediu salariați 3 3 3 4 4

Analiză de risc — insolvență

-19.17
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4727).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.