Activă IAŞI

TOP MODE. FASHION S.R.L.

CUI
25292369
Reg. Comerț
J22/609/2009
Înregistrată
16.03.2009
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SUCIDAVA, NR.3, BL.P, SC.B, ET.3, AP.16, cod poștal 700444
6.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 16.03.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
12.987 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01 k2 k4 k5 k6 k2021 · Cifră de afaceri: 1.672 RON2022 · Cifră de afaceri: 640 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 1.171 RON2022 · Profit: 621 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.098 RON2022 · Datorii: 5.804 RON2023 · Datorii: 5.804 RON2024 · Datorii: 5.804 RON2025 · Datorii: 5.804 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOP MODE. FASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 640 1.672
Profit net 0 0 0 621 1.171
Capitaluri proprii 12.987 12.987 12.987 12.987 12.366
Active totale 18.791 18.791 18.791 18.791 18.464
Datorii totale 5.804 5.804 5.804 5.804 6.098
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.