Activă Plătitor TVA HARGHITA

INTERMAG TRANSPORTURI SRL

CUI
25282250
Reg. Comerț
J19/171/2009
Înregistrată
13.03.2009
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. GĂRII, BL.B, SC.2, AP.2, cod poștal 535700
-37.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Topliţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 13.03.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
774.074 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-518.480 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0244 k487 k731 k975 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 555.210 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.218.496 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.208.914 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.041.953 RON2025 · Cifră de afaceri: 774.074 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.107 RON2023 · Profit: 50.565 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 724.793 RON2022 · Datorii: 816.294 RON2023 · Datorii: 678.227 RON2024 · Datorii: 627.327 RON2025 · Datorii: 598.643 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERMAG TRANSPORTURI SRL a avut o cifră de afaceri de 774.074 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 774.074 1.041.953 1.208.914 1.218.496 555.210
Profit net 0 0 50.565 3.107 0
Capitaluri proprii -518.480 -511.055 -496.657 -547.222 -117.413
Active totale 90.647 126.756 192.054 279.556 617.864
Datorii totale 598.643 627.327 678.227 816.294 724.793
Număr mediu salariați 3 3 3 4 3

Analiză de risc — insolvență

-37.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.