Activă CLUJ

URS SPEDITION S.R.L.

CUI
25258839
Reg. Comerț
J12/545/2009
Înregistrată
10.03.2009
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.78, cod poștal 400147
0.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 10.03.2009)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2014
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2014
Capitaluri proprii
38.416 RON
▲ 0% vs 2014
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k230 k345 k460 k575 k2011 · Cifră de afaceri: 574.753 RON2012 · Cifră de afaceri: 197.609 RON2013 · Cifră de afaceri: 99.358 RON2014 · Cifră de afaceri: 17.476 RON2015 · Cifră de afaceri: 0 RON2011 · Profit: 9.549 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 6.072 RON2014 · Profit: 11.840 RON2015 · Profit: 0 RON2011 · Datorii: 420.954 RON2012 · Datorii: 350.984 RON2013 · Datorii: 259.334 RON2014 · Datorii: 271.141 RON2015 · Datorii: 271.141 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URS SPEDITION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2015, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 0 17.476 99.358 197.609 574.753
Profit net 0 11.840 6.072 0 9.549
Capitaluri proprii 38.416 38.416 26.575 20.504 50.172
Active totale 309.557 309.557 285.909 371.488 471.126
Datorii totale 271.141 271.141 259.334 350.984 420.954
Număr mediu salariați 0 0 2 4 4

Analiză de risc — insolvență

0.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.