Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MC VAL CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

CUI
25115782
Reg. Comerț
J40/1962/2009
Înregistrată
12.02.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA GIULESTI, NR.370, cod poștal 60288
154.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 12.02.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.272 RON
▼ 95% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
535.985 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k39 k58 k77 k96 k2021 · Cifră de afaceri: 96.474 RON2022 · Cifră de afaceri: 43.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 68.556 RON2024 · Cifră de afaceri: 89.801 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.272 RON2021 · Profit: 78.434 RON2022 · Profit: 13.835 RON2023 · Profit: 37.718 RON2024 · Profit: 51.886 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 18.581 RON2022 · Datorii: 11.397 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 5.467 RON2025 · Datorii: 3.798 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MC VAL CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.272 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.272 89.801 68.556 43.450 96.474
Profit net 0 51.886 37.718 13.835 78.434
Capitaluri proprii 535.985 539.648 487.761 450.043 436.209
Active totale 539.783 545.115 487.761 461.440 454.790
Datorii totale 3.798 5.467 0 11.397 18.581
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

154.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.