Activă Plătitor TVA DOLJ

FARMACIA HAHNEMANN SRL

CUI
25104740
Reg. Comerț
J16/212/2009
Înregistrată
11.02.2009
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MUNCELULUI, NR.5, cod poștal 200339
2.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 11.02.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.050.822 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
161.973 RON
▲ 400% vs 2024
Capitaluri proprii
151.934 RON
▲ 573% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0410 k820 k1,2 mil1,6 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.251.277 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.407.777 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.663.139 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.979.829 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.050.822 RON2021 · Profit: 99.514 RON2022 · Profit: 112.457 RON2023 · Profit: 58.831 RON2024 · Profit: 32.390 RON2025 · Profit: 161.973 RON2021 · Datorii: 436.787 RON2022 · Datorii: 609.937 RON2023 · Datorii: 892.828 RON2024 · Datorii: 528.192 RON2025 · Datorii: 854.817 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARMACIA HAHNEMANN SRL a avut o cifră de afaceri de 2.050.822 RON în 2025, cu un profit net de 161.973 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.050.822 1.979.829 1.663.139 1.407.777 1.251.277
Profit net 161.973 32.390 58.831 112.457 99.514
Capitaluri proprii 151.934 22.571 46.210 99.836 87.076
Active totale 1.006.751 550.763 939.038 709.773 523.863
Datorii totale 854.817 528.192 892.828 609.937 436.787
Număr mediu salariați 4 5 5 4 5

Analiză de risc — insolvență

2.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.