Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FRATELLI SPORTS SRL

CUI
25068338
Reg. Comerț
J2009001478409
Înregistrată
05.02.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ANDREI POPOVICI, NR.12, BL.7A, SC.1, ET.4, AP.19
5.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 05.02.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.919.258 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
836.964 RON
▼ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
1.573.273 RON
▲ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,2 mil4,5 mil6,7 mil8,9 mil11 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.352.518 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.103.226 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.157.851 RON2024 · Cifră de afaceri: 10.371.849 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.919.258 RON2021 · Profit: 505.578 RON2022 · Profit: 608.559 RON2023 · Profit: 982.841 RON2024 · Profit: 1.111.459 RON2025 · Profit: 836.964 RON2021 · Datorii: 1.681.881 RON2022 · Datorii: 1.526.560 RON2023 · Datorii: 2.549.832 RON2024 · Datorii: 1.966.974 RON2025 · Datorii: 2.673.936 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRATELLI SPORTS SRL a avut o cifră de afaceri de 10.919.258 RON în 2025, cu un profit net de 836.964 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.919.258 10.371.849 11.157.851 8.103.226 6.352.518
Profit net 836.964 1.111.459 982.841 608.559 505.578
Capitaluri proprii 1.573.273 1.111.699 1.087.999 608.799 582.473
Active totale 4.247.209 3.078.673 3.637.831 2.135.197 2.264.336
Datorii totale 2.673.936 1.966.974 2.549.832 1.526.560 1.681.881
Număr mediu salariați 11 11 10 8 9

Analiză de risc — insolvență

5.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.