Activă IAŞI

EMAUS MEDIA SRL

CUI
25060083
Reg. Comerț
J2009000282221
Înregistrată
04.02.2009
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CIURCHI, NR.125, BL.E2, SC.B, ET.P, AP.1, cod poștal 700369
-0.45
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 04.02.2009)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
30.580 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
478 RON
▼ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
-2.561 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k38 k51 k64 k2021 · Cifră de afaceri: 58.899 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.837 RON2023 · Cifră de afaceri: 64.136 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 30.580 RON2021 · Profit: 17.706 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 4.406 RON2025 · Profit: 478 RON2021 · Datorii: 809 RON2022 · Datorii: 18.669 RON2023 · Datorii: 14.260 RON2024 · Datorii: 10.705 RON2025 · Datorii: 35.091 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMAUS MEDIA SRL a avut o cifră de afaceri de 30.580 RON în 2025, cu un profit net de 478 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 30.580 54.800 64.136 9.837 58.899
Profit net 478 4.406 0 0 17.706
Capitaluri proprii -2.561 -3.039 -7.445 897 27.837
Active totale 32.530 7.666 6.815 19.566 28.646
Datorii totale 35.091 10.705 14.260 18.669 809
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.45
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.