Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DAFY SPORTS COMPANY SRL

CUI
25041600
Reg. Comerț
J40/1193/2009
Înregistrată
02.02.2009
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PREL. GHENCEA, NR.65 B, BL.H, SC.3, ET.P, AP.2
-766.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 02.02.2009)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
27.428 RON
▼ 12% vs 2013
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-110.140 RON
▼ 18% vs 2013
Număr mediu angajați
1
▼ 75% vs 2013

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k40 k60 k80 k100 k2010 · Cifră de afaceri: 45.321 RON2011 · Cifră de afaceri: 29.338 RON2012 · Cifră de afaceri: 28.418 RON2013 · Cifră de afaceri: 30.997 RON2014 · Cifră de afaceri: 27.428 RON2010 · Profit: 2.950 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 24.851 RON2011 · Datorii: 63.053 RON2012 · Datorii: 79.686 RON2013 · Datorii: 99.860 RON2014 · Datorii: 100.072 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAFY SPORTS COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 27.428 RON în 2014, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 27.428 30.997 28.418 29.338 45.321
Profit net 0 0 0 0 2.950
Capitaluri proprii -110.140 -93.585 -74.758 -29.250 -4.513
Active totale 850 6.275 4.928 33.803 20.338
Datorii totale 100.072 99.860 79.686 63.053 24.851
Număr mediu salariați 1 4 4 0 3

Analiză de risc — insolvență

-766.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.