Activă Plătitor TVA NEAMŢ

VIDEODREAMS SRL

CUI
24890100
Reg. Comerț
J27/1826/2008
Înregistrată
19.12.2008
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT ADJUDENI COM. TĂMĂŞENI, STR. SIRETULUI, NR.9, cod poștal 617466
0.85
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 19.12.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
212.198 RON
▲ 70% vs 2024
Profit net
28.320 RON
Capitaluri proprii
-8.271 RON
▲ 77% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k107 k161 k214 k268 k2021 · Cifră de afaceri: 2.067 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 924 RON2024 · Cifră de afaceri: 125.126 RON2025 · Cifră de afaceri: 212.198 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 28.320 RON2021 · Datorii: 222.139 RON2022 · Datorii: 221.154 RON2023 · Datorii: 221.481 RON2024 · Datorii: 248.847 RON2025 · Datorii: 267.752 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIDEODREAMS SRL a avut o cifră de afaceri de 212.198 RON în 2025, cu un profit net de 28.320 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 212.198 125.126 924 0 2.067
Profit net 28.320 0 0 0 0
Capitaluri proprii -8.271 -36.591 -2.837 6.228 13.823
Active totale 259.481 212.256 218.644 227.382 235.962
Datorii totale 267.752 248.847 221.481 221.154 222.139
Număr mediu salariați 3 2 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.85
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.