Activă CARAŞ-SEVERIN

VALIMONDO IMPEX S.R.L.

CUI
24877837
Reg. Comerț
J11/981/2008
Înregistrată
17.12.2008
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FĂGĂRAŞULUI, NR.22, SC.A, AP.1, cod poștal 320210
-68012.94
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4721
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 17.12.2008)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
6.173 RON
▼ 93% vs 2020
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2020
Capitaluri proprii
-373.236 RON
▼ 10% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k183 k275 k366 k458 k2017 · Cifră de afaceri: 65.398 RON2018 · Cifră de afaceri: 28.730 RON2019 · Cifră de afaceri: 21.467 RON2020 · Cifră de afaceri: 94.047 RON2021 · Cifră de afaceri: 6.173 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 1.798 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 368.357 RON2018 · Datorii: 416.742 RON2019 · Datorii: 458.048 RON2020 · Datorii: 419.155 RON2021 · Datorii: 373.272 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALIMONDO IMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.173 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 6.173 94.047 21.467 28.730 65.398
Profit net 0 1.798 0 0 0
Capitaluri proprii -373.236 -339.117 -340.915 -317.448 -268.984
Active totale 36 80.038 117.133 99.294 99.373
Datorii totale 373.272 419.155 458.048 416.742 368.357
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-68012.94
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4721).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.