Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PODOLILIUM S.R.L.

CUI
24868960
Reg. Comerț
J2008020836407
Înregistrată
15.12.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE BARAJUL SADULUI, NR.4, CAMERA 1, BL.T2, SC.B, ET.8, AP.77, cod poștal 32744
1.54
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 15.12.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
84.210 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
2.877 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
15.220 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k67 k84 k2011 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 340 RON2023 · Cifră de afaceri: 50.140 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.043 RON2025 · Cifră de afaceri: 84.210 RON2011 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 16.948 RON2024 · Profit: 15.982 RON2025 · Profit: 2.877 RON2011 · Datorii: 4.034 RON2022 · Datorii: 29.615 RON2023 · Datorii: 11.139 RON2024 · Datorii: 80.526 RON2025 · Datorii: 64.249 RON20112022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PODOLILIUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 84.210 RON în 2025, cu un profit net de 2.877 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222011
Cifră de afaceri netă 84.210 78.043 50.140 340 0
Profit net 2.877 15.982 16.948 0 0
Capitaluri proprii 15.220 12.343 -3.599 -20.547 -3.240
Active totale 74.530 90.599 6.428 8.921 794
Datorii totale 64.249 80.526 11.139 29.615 4.034
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.54
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.