Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ATRACTIV PROD COM SRL

CUI
24868901
Reg. Comerț
J40/20839/2008
Înregistrată
15.12.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VASILE LASCĂR, NR.137, CAM 2, AP.4, cod poștal 20496
1.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 15.12.2008)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
265.876 RON
▼ 92% vs 2013
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2013
Capitaluri proprii
237.037 RON
▼ 6% vs 2013
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2013

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0745 k1,5 mil2,2 mil3,0 mil3,7 mil2010 · Cifră de afaceri: 1.482.437 RON2011 · Cifră de afaceri: 3.722.880 RON2012 · Cifră de afaceri: 2.606.954 RON2013 · Cifră de afaceri: 3.479.501 RON2014 · Cifră de afaceri: 265.876 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 21.695 RON2012 · Profit: 15.047 RON2013 · Profit: 29.154 RON2014 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 815.677 RON2011 · Datorii: 2.083.193 RON2012 · Datorii: 1.107.845 RON2013 · Datorii: 1.323.835 RON2014 · Datorii: 1.459.992 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATRACTIV PROD COM SRL a avut o cifră de afaceri de 265.876 RON în 2014, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 265.876 3.479.501 2.606.954 3.722.880 1.482.437
Profit net 0 29.154 15.047 21.695 0
Capitaluri proprii 237.037 252.677 223.522 208.476 186.780
Active totale 1.697.029 1.428.599 1.331.367 2.291.669 1.002.457
Datorii totale 1.459.992 1.323.835 1.107.845 2.083.193 815.677
Număr mediu salariați 0 1 0 2 0

Analiză de risc — insolvență

1.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.