Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EVO DESIGN ARHITECTURA SRL

CUI
24836381
Reg. Comerț
J2008020401405
Înregistrată
08.12.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VALEA ROSIE, NR.6, BL.62, SC.D, ET.3, AP.55, cod poștal 61736
13.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 08.12.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
731.887 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
188.799 RON
▲ 139% vs 2024
Capitaluri proprii
189.039 RON
▲ 139% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0288 k576 k864 k1,2 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 120.904 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.123.574 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.439.198 RON2024 · Cifră de afaceri: 708.024 RON2025 · Cifră de afaceri: 731.887 RON2021 · Profit: 30.034 RON2022 · Profit: 333.396 RON2023 · Profit: 715.164 RON2024 · Profit: 78.847 RON2025 · Profit: 188.799 RON2021 · Datorii: 20.841 RON2022 · Datorii: 410.608 RON2023 · Datorii: 72.681 RON2024 · Datorii: 349.994 RON2025 · Datorii: 86.783 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVO DESIGN ARHITECTURA SRL a avut o cifră de afaceri de 731.887 RON în 2025, cu un profit net de 188.799 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 731.887 708.024 1.439.198 1.123.574 120.904
Profit net 188.799 78.847 715.164 333.396 30.034
Capitaluri proprii 189.039 79.087 715.404 333.636 30.274
Active totale 275.474 428.738 787.501 743.933 51.115
Datorii totale 86.783 349.994 72.681 410.608 20.841
Număr mediu salariați 2 3 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

13.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.