Activă Plătitor TVA BIHOR

TOUREAST NAV S.R.L.

CUI
24830745
Reg. Comerț
J05/2958/2008
Înregistrată
05.12.2008
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. REPUBLICII, NR.10, AP.9
6.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 05.12.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
184.469 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
21.211 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
194.274 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k184 k2021 · Cifră de afaceri: 164.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 86.929 RON2023 · Cifră de afaceri: 158.089 RON2024 · Cifră de afaceri: 153.040 RON2025 · Cifră de afaceri: 184.469 RON2021 · Profit: 99.489 RON2022 · Profit: 51.775 RON2023 · Profit: 84.339 RON2024 · Profit: 34.371 RON2025 · Profit: 21.211 RON2021 · Datorii: 2.309 RON2022 · Datorii: 6.425 RON2023 · Datorii: 7.113 RON2024 · Datorii: 7.267 RON2025 · Datorii: 105.111 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOUREAST NAV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 184.469 RON în 2025, cu un profit net de 21.211 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 184.469 153.040 158.089 86.929 164.200
Profit net 21.211 34.371 84.339 51.775 99.489
Capitaluri proprii 194.274 280.841 246.470 162.132 171.410
Active totale 299.385 288.108 253.583 168.557 173.719
Datorii totale 105.111 7.267 7.113 6.425 2.309
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.