Activă MUREŞ

TRANS GRANIT MEMORIALS S.R.L.

CUI
24692774
Reg. Comerț
J26/1208/2018
Înregistrată
04.11.2008
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT UNGHENI ORŞ. UNGHENI, STR. PRINCIPALA, NR.446/B, cod poștal 547605
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
17 ani (din 04.11.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-630.261 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0305 k609 k914 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.522.652 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.442.970 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.052.217 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 39.700 RON2022 · Profit: 5.464 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.244.989 RON2022 · Datorii: 1.120.376 RON2023 · Datorii: 661.617 RON2024 · Datorii: 630.261 RON2025 · Datorii: 630.261 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRANS GRANIT MEMORIALS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 1.052.217 1.442.970 1.522.652
Profit net 0 0 0 5.464 39.700
Capitaluri proprii -630.261 -630.261 285.182 712.065 743.185
Active totale 0 0 898.757 1.772.673 1.906.189
Datorii totale 630.261 630.261 661.617 1.120.376 1.244.989
Număr mediu salariați 0 0 4 5 7

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.