Activă CLUJ

SUNTERRA SRL

CUI
24658071
Reg. Comerț
J2008004293125
Înregistrată
27.10.2008
Sediu social JUD. CLUJ, SAT CHINTENI COM. CHINTENI, STR. PRAGA, NR.981
-32.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8130
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 27.10.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
100.900 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
10.448 RON
Capitaluri proprii
-203.440 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k103 k154 k206 k257 k2021 · Cifră de afaceri: 51.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 49.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 72.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 100.900 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 10.448 RON2021 · Datorii: 201.343 RON2022 · Datorii: 210.486 RON2023 · Datorii: 257.337 RON2024 · Datorii: 246.267 RON2025 · Datorii: 242.703 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUNTERRA SRL a avut o cifră de afaceri de 100.900 RON în 2025, cu un profit net de 10.448 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 100.900 72.000 49.500 51.400 51.800
Profit net 10.448 0 0 0 0
Capitaluri proprii -203.440 -213.887 -206.500 -155.431 -142.661
Active totale 39.263 32.380 50.837 55.055 58.682
Datorii totale 242.703 246.267 257.337 210.486 201.343
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-32.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8130).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.