Activă BRAŞOV

TUNNING IT SRL

CUI
24642296
Reg. Comerț
J08/2806/2008
Înregistrată
23.10.2008
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CARPAŢILOR, NR.85, BL.P10, SC.B, AP.1, cod poștal 500269
13.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 23.10.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
391.390 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
239.398 RON
Capitaluri proprii
84.680 RON
▲ 186% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0161 k323 k484 k645 k807 k2021 · Cifră de afaceri: 222.116 RON2022 · Cifră de afaceri: 240.352 RON2023 · Cifră de afaceri: 194.924 RON2024 · Cifră de afaceri: 256.908 RON2025 · Cifră de afaceri: 391.390 RON2021 · Profit: 66.017 RON2022 · Profit: 75.630 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 239.398 RON2021 · Datorii: 40.887 RON2022 · Datorii: 6.441 RON2023 · Datorii: 806.737 RON2024 · Datorii: 339.150 RON2025 · Datorii: 40.079 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TUNNING IT SRL a avut o cifră de afaceri de 391.390 RON în 2025, cu un profit net de 239.398 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 391.390 256.908 194.924 240.352 222.116
Profit net 239.398 0 0 75.630 66.017
Capitaluri proprii 84.680 -98.718 -86.924 111.888 66.257
Active totale 408.542 521.702 719.813 118.329 107.144
Datorii totale 40.079 339.150 806.737 6.441 40.887
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

13.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.