Activă Plătitor TVA SĂLAJ

ECOTON PLUS S.R.L.

CUI
24619420
Reg. Comerț
J31/828/2008
Înregistrată
17.10.2008
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.6, BL.L3, SC.A, ET.4, AP.10, cod poștal 450026
13.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 17.10.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.093 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
18.075 RON
▲ 128% vs 2024
Capitaluri proprii
17.119 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k17 k25 k33 k42 k2021 · Cifră de afaceri: 29.208 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.200 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.662 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.290 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.093 RON2021 · Profit: 20.054 RON2022 · Profit: 11.065 RON2023 · Profit: 20.515 RON2024 · Profit: 7.916 RON2025 · Profit: 18.075 RON2021 · Datorii: 5.497 RON2022 · Datorii: 13.533 RON2023 · Datorii: 8.733 RON2024 · Datorii: 5.768 RON2025 · Datorii: 8.220 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ECOTON PLUS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 38.093 RON în 2025, cu un profit net de 18.075 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.093 36.290 41.662 31.200 29.208
Profit net 18.075 7.916 20.515 11.065 20.054
Capitaluri proprii 17.119 25.710 37.563 200.969 189.904
Active totale 25.339 31.478 46.296 214.502 195.401
Datorii totale 8.220 5.768 8.733 13.533 5.497
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.