Activă ARAD

P.H. SERV SRL

CUI
24543616
Reg. Comerț
J2008001748026
Înregistrată
02.10.2008
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. SIGHIŞOARA, NR.6, BL.547, SC.A, AP.2, cod poștal 310308
19.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 02.10.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
300.285 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
212.003 RON
▲ 37% vs 2024
Capitaluri proprii
212.243 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k240 k300 k2021 · Cifră de afaceri: 155.807 RON2022 · Cifră de afaceri: 123.333 RON2023 · Cifră de afaceri: 155.708 RON2024 · Cifră de afaceri: 237.426 RON2025 · Cifră de afaceri: 300.285 RON2021 · Profit: 118.666 RON2022 · Profit: 92.138 RON2023 · Profit: 95.978 RON2024 · Profit: 154.519 RON2025 · Profit: 212.003 RON2021 · Datorii: 5.597 RON2022 · Datorii: 850 RON2023 · Datorii: 3.912 RON2024 · Datorii: 87.416 RON2025 · Datorii: 39.233 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

P.H. SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 300.285 RON în 2025, cu un profit net de 212.003 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 300.285 237.426 155.708 123.333 155.807
Profit net 212.003 154.519 95.978 92.138 118.666
Capitaluri proprii 212.243 154.759 96.218 92.378 124.817
Active totale 252.642 242.175 100.130 95.306 134.653
Datorii totale 39.233 87.416 3.912 850 5.597
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

19.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.