Activă Plătitor TVA MUREŞ

ASIM SRL

CUI
24500801
Reg. Comerț
J2008001677263
Înregistrată
23.09.2008
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. MIHAI VITEAZU, NR.226 A, cod poștal 545300
8.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 23.09.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
557.581 RON
▲ 103% vs 2024
Profit net
78.698 RON
▲ 243% vs 2024
Capitaluri proprii
198.590 RON
▲ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0112 k223 k335 k446 k558 k2021 · Cifră de afaceri: 196.538 RON2022 · Cifră de afaceri: 171.317 RON2023 · Cifră de afaceri: 348.186 RON2024 · Cifră de afaceri: 274.461 RON2025 · Cifră de afaceri: 557.581 RON2021 · Profit: 4.252 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 26.453 RON2024 · Profit: 22.914 RON2025 · Profit: 78.698 RON2021 · Datorii: 21.855 RON2022 · Datorii: 53.438 RON2023 · Datorii: 51.991 RON2024 · Datorii: 10.233 RON2025 · Datorii: 126.573 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ASIM SRL a avut o cifră de afaceri de 557.581 RON în 2025, cu un profit net de 78.698 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 557.581 274.461 348.186 171.317 196.538
Profit net 78.698 22.914 26.453 0 4.252
Capitaluri proprii 198.590 119.892 96.978 90.906 252.997
Active totale 321.963 126.935 146.775 139.456 272.300
Datorii totale 126.573 10.233 51.991 53.438 21.855
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

8.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.