Activă MARAMUREŞ

TRANS DURALIMAR SRL

CUI
24463576
Reg. Comerț
J2008001701249
Înregistrată
15.09.2008
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT ŞOMCUTA MARE ORŞ. ŞOMCUTA MARE, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.127
6.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 15.09.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
331.705 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
425 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
71.648 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k133 k199 k265 k332 k2021 · Cifră de afaceri: 247.235 RON2022 · Cifră de afaceri: 203.827 RON2023 · Cifră de afaceri: 256.575 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.945 RON2025 · Cifră de afaceri: 331.705 RON2021 · Profit: 2.677 RON2022 · Profit: 6.515 RON2023 · Profit: 1.361 RON2024 · Profit: 35.286 RON2025 · Profit: 425 RON2021 · Datorii: 5.419 RON2022 · Datorii: 20.754 RON2023 · Datorii: 13.071 RON2024 · Datorii: 6.025 RON2025 · Datorii: 32.170 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRANS DURALIMAR SRL a avut o cifră de afaceri de 331.705 RON în 2025, cu un profit net de 425 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 331.705 297.945 256.575 203.827 247.235
Profit net 425 35.286 1.361 6.515 2.677
Capitaluri proprii 71.648 89.223 63.937 62.577 66.062
Active totale 103.818 95.248 77.008 83.331 71.481
Datorii totale 32.170 6.025 13.071 20.754 5.419
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

6.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.