Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IDEACON CONSTRUCT S.R.L.

CUI
24364670
Reg. Comerț
J40/14299/2008
Înregistrată
22.08.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PRISACA DORNEI, NR.4, BL.D4, SC.1, ET.7, AP.146, cod poștal 32723
-2.60
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4339
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 22.08.2008)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
914.239 RON
▼ 80% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-503.448 RON
▼ 783% vs 2011
Număr mediu angajați
19
▼ 51% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0924 k1,8 mil2,8 mil3,7 mil4,6 mil2008 · Cifră de afaceri: 787.990 RON2009 · Cifră de afaceri: 2.545.232 RON2011 · Cifră de afaceri: 4.619.948 RON2012 · Cifră de afaceri: 914.239 RON2008 · Profit: 305.918 RON2009 · Profit: 71.442 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 730.271 RON2009 · Datorii: 838.749 RON2011 · Datorii: 1.779.320 RON2012 · Datorii: 1.923.139 RON2008200920112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IDEACON CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 914.239 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2012201120092008
Cifră de afaceri netă 914.239 4.619.948 2.545.232 787.990
Profit net 0 0 71.442 305.918
Capitaluri proprii -503.448 -57.037 378.360 306.918
Active totale 1.419.691 1.668.040 1.209.429 1.037.189
Datorii totale 1.923.139 1.779.320 838.749 730.271
Număr mediu salariați 19 39 21 1

Analiză de risc — insolvență

-2.60
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4339).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.